Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

ul. Dąbrowskiego 25
35-036 Rzeszów
Tel: 178545191
biuro@elegancja.pl

 

 

 

 

 

 

www.elegancja.pl

Z uwagi na miłość do produktów wysokiej jakości wykonanych z materiałów naturalnych chętnie podejmiemy współpracę z każdą firmą ceniącą jakość i nie tuzinkowość. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych upominków które mogą ubogacić wizerunek Twojej działalności w kontaktach z kontrahentami 

 


Oferujemy profesjonalny bagaż podróżny dla tych co cenią jakość, wytrzymałość i bezpieczeństwo podczas licznych podróży służbowych.Posiadamy szeroki asortyment torb i neseserów luksusowych do przenoszenia dokumentów, tabletów czy też laptopów. Produkty jakie proponujemy są najwyższej jakości dedykowane dla wymagających klientów, których celem jest doskonała prezentacja w środowisku biznesowym.Z przyjemnością pomożemy Ci w wyborze ekskluzywnych gadżetów i upominków którymi będziesz mógł się dzielić z najlepszymi partnerami w Twym biznesie. 


Z uwagi na naszą pasję do produktów naturalnych jesteśmy gotowi również do szerszej współpracy i szycia serii produktów odzieży skórzanej.

 

Co więcej, specjalnie dla potrzeb Twojego biznesu możemy przygotować produkty z indywidualnym logiem dopasowane do profilu działalności. Skontaktuj się z nami.

Polityka plików cookie

Zapoznaj się z polityką plików cookies.

Czy akceptujesz?